KONST / Litografier / Färglitografi 15396106
nr 1539 6106
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
Signerad, numrerad 67/100, daterad 76, Kobbar. Färglitografi, bildmått: 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 31x41 cm
måndag 8 maj 2023
kl 20:04:56
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker